Święta to czas radości i trzeba go spędzić z najbliższymi. To nie tylko prezenty, ale też i miłość i szczęście, śpiewanie kolęd przy wigilijny stole, jedzenie tych wszystkich potraw ( Pierogi <333 ) i wspólna rozmowa. Osobiście nienawidzę dzielić się opłatkiem. Nigdy nie wiem co mam powiedzieć xd O prezentach nie opowiem, bo po co :)
Życzę tylko żeby i wasze święta były tak samo radosne jak i moje ;**
Mieliście kiedyś takie wrażenie, że ktoś was obserwuje? Że ktoś jest koło was i się na was patrzy? Ja mam tak codziennie. Najczęściej gdy wyłączam światło. Wtedy zapieprzam szybko do łóżka, bo się boje :d. Myślicie, że duchy istnieją?
wtorek, 19 listopada 2013
W niedziele byłam na plaży <3 Same pustki. Wiatr był straszny, ale przynajmniej słońce świeciło. ;3
Dzisiaj rano budzę się, od razu łapię za telefon i wchodzę na aska.
Patrzę, kilka pytań, parę lajków... przyglądam się i... WAWRZYNIAK MI POLAJKOWAŁ. Ale jak to? Co? Będę fejmem *-* Byłam taka zajarana ;D Wchodzę na jego konto żeby mu podziękować, a to fejk. Co za oszust. A ja byłam tak podniecona ;D
Arrrr niedługo ferie :3 Szkoda, że tylko 2 tyg.. I jeszcze znając moich nauczycieli zadadzą pełno prac domowych.. MASAKRA. Oni myślą, że nie mamy innych zajęć? Ferie są od tego, żeby odpocząć, a oni nam jeszcze zadają... Pewnie i tak nikt tego nie odrobi xd Alee co tam ;D Jakie macie plany na ferie ? :3 Bo ja mam plan, żeby siedzieć przed laptopem i pod kocykiem ♥ Takie mega obijanie :3 Dobra idę popykać w Minecraft'a ;] Jak ktoś ma dobry serwer to niech poda, bo strasznie mi się nudzi ;D Ciaoo ♥
Ehh.. Przepraszam, że nie pisałam, ale nie miałam czasu.. Postaram się częściej tu wchodzić i pisać :3 Przy okazji możecie wchodzić TU i zadawać pytania . :3