piątek, 27 grudnia 2013

środa, 25 grudnia 2013

I love Christmas

Święta to czas radości i trzeba go spędzić z najbliższymi. 
To nie tylko prezenty, ale też i miłość i szczęście, śpiewanie kolęd przy wigilijny stole, jedzenie tych wszystkich potraw ( Pierogi <333 ) i wspólna rozmowa. 
Osobiście nienawidzę dzielić się opłatkiem. Nigdy nie wiem co mam powiedzieć xd 
O prezentach nie opowiem, bo po co :) 

Życzę tylko żeby i wasze święta były tak samo radosne jak i moje ;**

poniedziałek, 9 grudnia 2013

wtorek, 26 listopada 2013

sobota, 23 listopada 2013

Duchy

Mieliście kiedyś takie wrażenie, że ktoś was obserwuje?
Że ktoś jest koło was i się na was patrzy?
Ja mam tak codziennie. Najczęściej gdy wyłączam światło. Wtedy zapieprzam szybko do łóżka, bo się boje :d.
Myślicie, że duchy istnieją?

wtorek, 19 listopada 2013

W niedziele byłam na plaży <3 Same pustki.
Wiatr był straszny, ale przynajmniej słońce świeciło. ;3




środa, 16 października 2013

Weekend.

Nie chce już chodzić do szkoły!
Dobrze,  że weekendy są wolne.
Weekend z Maćkiem, poniedziałek z dziubkami :*


wtorek, 3 września 2013

Pierwszy dzień szkoły, a już opowiadanie z polskiego do napisania i słówka na pamięć z niemca - standart.  

poniedziałek, 2 września 2013

sobota, 31 sierpnia 2013

Zakopane

W te wakacje byłam w Zakopanym z Maćkiem, było świetnie ♥
 Najgorszy Giewont - zdobyty + stłuczona ręka. Piękne widoki, nie do opisania. 





piątek, 30 sierpnia 2013

Wawrzyniak :O

Dzisiaj rano budzę się, od razu łapię za telefon i wchodzę na aska. 
Patrzę, kilka pytań, parę lajków... przyglądam się i... WAWRZYNIAK MI POLAJKOWAŁ. Ale jak to? Co? Będę fejmem *-* Byłam taka zajarana ;D Wchodzę na jego konto żeby mu podziękować, a to fejk. Co za oszust. A ja byłam tak podniecona ;D

> Kliknij tu <
Znowu mnie nie było. Przepraszam.
Wgl zapomniałam, że prowadzę bloga. :d Nie wiem jak można o tym zapomnieć ;D
Btw. Jak tam przygotowania do szkoły ? Bo u mnie nijak. Tęsknie za moją klasą i cieszę się, że znowu ją zobaczę, chociaż nie w komplecie :(

czwartek, 31 stycznia 2013

Hyh ♥

Arrrr niedługo ferie :3 Szkoda, że tylko 2 tyg.. I jeszcze znając moich nauczycieli zadadzą pełno prac domowych.. MASAKRA. Oni myślą, że nie mamy innych zajęć? Ferie są od tego, żeby odpocząć, a oni nam jeszcze zadają... Pewnie i tak nikt tego nie odrobi xd Alee co tam ;D Jakie macie plany na ferie ? :3 Bo ja mam plan, żeby siedzieć przed laptopem i pod kocykiem ♥ Takie mega obijanie :3
Dobra idę popykać w Minecraft'a ;] Jak ktoś ma dobry serwer to niech poda, bo strasznie mi się nudzi ;D
Ciaoo ♥

Przepraszam

Ehh.. Przepraszam, że nie pisałam, ale nie miałam czasu.. Postaram się częściej tu wchodzić i pisać :3 
Przy okazji możecie wchodzić TU i zadawać pytania . :3