poniedziałek, 31 grudnia 2012

Nowy Rok :3

Yeaah :d Noo to dzisiaj Sylwester. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wam szczęśliwego nowego roku. ^^  
Macie tu ideanalną piosenkę na Sylwka. Nie może jej zabraknąć na waszych domówkach. :3

niedziela, 30 grudnia 2012

Libster Award

Zostałam nominowana do Libster Award, przez
http://marzeniasiespelniaja17.blogspot.com ♥

Zasady:
_______
1. Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za " Dobrze wykonaną robotę ".
2. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała.
3. Następnie ty nominujesz 11 osób (informujesz je o tym) oraz zadajesz 11 pytań.
4. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.

Moje odpowiedzi:

1. Co nakłoniło Cię do założenia bloga? 
 * Namówiła mnie koleżanka, która od wielu lat prowadzi kilka blogów.
2. Ulubiona książka?
 * Zdecydowanie "Scarlett"
3. Ulubiony film?
 * "The Last Song"
4. Ulubiony styl muzyczny?
 * Reggae
5. Ulubiony sport?
 * Siatkówka
6. Czy masz jakieś zwierze?
 * Szczurek
7. Czy masz rodzeństwo? Jeśli tak to ile ma lat?
 * Nie, nie mam rodzeństwa
8. Do jakiego miasta chciałabyś pojechać?
 * Najbardziej to do Singapuru.
9. Twój ulubiony blog?
 * Lady Megi
10. Ulubiona część garderoby?
 * Topy
11. Co zmieniłabyś w swoim życiu gdybyś mogła cofnąć czas?
 * Nie chce zmieniać swojego życia, podoba mi się takie jakie jest i jakie było.

Wybrane blogi przeze mnie :
1.http://juriko-streszcza.blogspot.com
2.http://infect-me-with-your-love.blogspot.com
3.http://ill-get-down-on-you.blogspot.com
4.http://dream-falled.blogspot.com
5.http://kari-szalona.blogspot.com
6.http://drunkalcoholic.blogspot.com
7.http://czujesieidealnie.blogspot.com
8.http://del-af-mig.blogspot.com
9.http://littlemoresensitive.blogspot.com/
10.http://kulawasalamandra.blogspot.com
11.http://sowka-life.blogspot.com

Moje pytania: 
1. Ile masz lat?
2. Ile prowadzisz blogów?
3. Jakie jest twoje ulubione zajęcie?
4. Ulubiony przedmiot szkolny?
5. Wolisz świat realny czy wirtualny?
6. Lubisz czytać?
7. Gdybyś mogła być zwierzęciem. To jakim?
8. Twoje największe marzenie?
9. Jest taka osoba, której możesz bezgranicznie zaufać? Jeśli tak to jaka?
10. Ulubiony rodzaj muzyki?
11. Jesteś do życia nastawiona optymistycznie czy pesymistycznie?

Sylwester

Nie mam pojęcia jak spędzić sylwestra. Mam kilka propozycji od przyjaciół i nie wiem co robić. Kilka dni temu umówiłam się z przyjaciółką, że do niej wpadnę, chciałam wziąć ze sobą swojego chłopaka, ale ona powiedziała, że nie chce żadnych chłopaków. :c Dzisiaj dostałam propozycję od koleżanki, ale do niej przyjdzie jej chłopak i będą jej rodzice w domu, a wiadomo, że jak są rodzice to nie ma zabawy, a tym bardziej jak są sztywni i nawet muzyki nie można puścić. Plany z moim chłopakiem też nie wypaliły, bo nie ma gdzie, a u mnie i jak u niego dom zajęty. A wy jak spędzicie sylwestra? Komputerek czy znajomi ? ;3

sobota, 29 grudnia 2012

Postanowienia

Jakie macie postanowienia na Nowy Rok ? ;3 
Ja na pewno ograniczę przesiadywanie całymi dniami na internecie,
wezmę się za naukę i zrzucę parę kilo.
Mam 168 cm, a ważę 61 kg. Zima robi swoje :d


Napiszę tutaj kilka rzeczy, które strasznie mnie wkurzają na Facebook'u :

1.Ludzie którzy lubią swoje posty i komentarze-To jest tak głupie, że aż śmieszne. Mnie to bardzo drażni.     To jest tak jakby pocałować swoje odbicie w lustrze, albo przybić sobie samemu piątkę.

2.Tzw,, sweet focie z rąsi ". Bardzo dużo ludzi robi sobie takie zdjęcia, w sumie nie ma nic w tym takie złego, ale jeżeli ktoś takie zdjęcia robi sobie w kiblu to już jest przegięcie.

3.Łańcuszki... Najgłupsza rzecz jaka może być. Zaczęło się na nk, potem na różna portalach z grami, a teraz na fb. Wszędzie jest tego pełno. Jak się wygarnie tym ludziom żeby nic nie wstawiali to mówią, że to przez pomyłkę. :d

4.Facebook jest dozwolony praktycznie od 12 roku życia. To dlaczego dzieci nawet w wieku 7 lat mają tam konto? Zapraszają obcych ludzi, żeby mieć więcej znajomych, piszą głupie posty typu ,, Hahahahahahahahahahahahahhahahha..Kupiłam sobie dzisiaj bluzkę. Hahahaha."

5.Pokemony. zA bArDzOoO SiĘ nIe wYpoWiEm bOo wIeCIe o cOo ChOdZi .

6. Admini też nie są święci. Ciągle zmieniają wygląd i opcje fejsa nawet nas o tym nie uprzedzając.

Hmm.. To chyba tyle co zauważyłam na Facebook'u denerwującego. ;3
A was co jeszcze wkurza ? Piszcie ;*

Siema misiaczki ;3


Blog będzie składał się przeważnie z moich myśli i zdjęć. Komentarze mile widziane . ♥