Szkolna dyskoteka = Beka ;D
Hahahaha Zakwasy <3
sobota, 30 listopada 2013
sobota, 23 listopada 2013
Duchy
Mieliście kiedyś takie wrażenie, że ktoś was obserwuje?
Że ktoś jest koło was i się na was patrzy?
Ja mam tak codziennie. Najczęściej gdy wyłączam światło. Wtedy zapieprzam szybko do łóżka, bo się boje :d.
Myślicie, że duchy istnieją?
Że ktoś jest koło was i się na was patrzy?
Ja mam tak codziennie. Najczęściej gdy wyłączam światło. Wtedy zapieprzam szybko do łóżka, bo się boje :d.
Myślicie, że duchy istnieją?
wtorek, 12 listopada 2013
Subskrybuj:
Posty (Atom)
