wtorek, 26 listopada 2013

sobota, 23 listopada 2013

Duchy

Mieliście kiedyś takie wrażenie, że ktoś was obserwuje?
Że ktoś jest koło was i się na was patrzy?
Ja mam tak codziennie. Najczęściej gdy wyłączam światło. Wtedy zapieprzam szybko do łóżka, bo się boje :d.
Myślicie, że duchy istnieją?

wtorek, 19 listopada 2013

W niedziele byłam na plaży <3 Same pustki.
Wiatr był straszny, ale przynajmniej słońce świeciło. ;3