piątek, 17 stycznia 2014

Pamiętnik Narkomanki

Ostatnio zainspirowałam się cudowną książką ,, Pamiętnik Narkomanki " .
Jedna z najlepszych książek, które czytałam.
Nie będę pisała o czym jest tak książka, bo możecie przekonać się sami ;) Ale jest na prawdę warta polecenia.




,, Jestem samotnością,
Jestem wolnością,
Jestem lękiem,
Jestem psychologiem,
Jestem schizofreniczką,
Jestem narkomanką,
Jestem człowiekiem,
Kim jestem? "

piątek, 27 grudnia 2013

środa, 25 grudnia 2013

I love Christmas

Święta to czas radości i trzeba go spędzić z najbliższymi. 
To nie tylko prezenty, ale też i miłość i szczęście, śpiewanie kolęd przy wigilijny stole, jedzenie tych wszystkich potraw ( Pierogi <333 ) i wspólna rozmowa. 
Osobiście nienawidzę dzielić się opłatkiem. Nigdy nie wiem co mam powiedzieć xd 
O prezentach nie opowiem, bo po co :) 

Życzę tylko żeby i wasze święta były tak samo radosne jak i moje ;**

poniedziałek, 9 grudnia 2013

wtorek, 26 listopada 2013