Jest dobrze!
Jeszcze 7 dni i koniec ferii - smutek :c
;3
sobota, 25 stycznia 2014
piątek, 17 stycznia 2014
Pamiętnik Narkomanki
Ostatnio zainspirowałam się cudowną książką ,, Pamiętnik Narkomanki " .
Jedna z najlepszych książek, które czytałam.
Nie będę pisała o czym jest tak książka, bo możecie przekonać się sami ;) Ale jest na prawdę warta polecenia.
Jedna z najlepszych książek, które czytałam.
Nie będę pisała o czym jest tak książka, bo możecie przekonać się sami ;) Ale jest na prawdę warta polecenia.
,, Jestem samotnością,
Jestem wolnością,
Jestem lękiem,
Jestem psychologiem,
Jestem schizofreniczką,
Jestem narkomanką,
Jestem człowiekiem,
Kim jestem? "
Jestem wolnością,
Jestem lękiem,
Jestem psychologiem,
Jestem schizofreniczką,
Jestem narkomanką,
Jestem człowiekiem,
Kim jestem? "
środa, 25 grudnia 2013
I love Christmas
Święta to czas radości i trzeba go spędzić z najbliższymi.
To nie tylko prezenty, ale też i miłość i szczęście, śpiewanie kolęd przy wigilijny stole, jedzenie tych wszystkich potraw ( Pierogi <333 ) i wspólna rozmowa.
Osobiście nienawidzę dzielić się opłatkiem. Nigdy nie wiem co mam powiedzieć xd
O prezentach nie opowiem, bo po co :)
Życzę tylko żeby i wasze święta były tak samo radosne jak i moje ;**
To nie tylko prezenty, ale też i miłość i szczęście, śpiewanie kolęd przy wigilijny stole, jedzenie tych wszystkich potraw ( Pierogi <333 ) i wspólna rozmowa.
Osobiście nienawidzę dzielić się opłatkiem. Nigdy nie wiem co mam powiedzieć xd
O prezentach nie opowiem, bo po co :)
Życzę tylko żeby i wasze święta były tak samo radosne jak i moje ;**
poniedziałek, 9 grudnia 2013
sobota, 30 listopada 2013
Subskrybuj:
Posty (Atom)



