sobota, 31 sierpnia 2013

Zakopane

W te wakacje byłam w Zakopanym z Maćkiem, było świetnie ♥
 Najgorszy Giewont - zdobyty + stłuczona ręka. Piękne widoki, nie do opisania. 





piątek, 30 sierpnia 2013

Wawrzyniak :O

Dzisiaj rano budzę się, od razu łapię za telefon i wchodzę na aska. 
Patrzę, kilka pytań, parę lajków... przyglądam się i... WAWRZYNIAK MI POLAJKOWAŁ. Ale jak to? Co? Będę fejmem *-* Byłam taka zajarana ;D Wchodzę na jego konto żeby mu podziękować, a to fejk. Co za oszust. A ja byłam tak podniecona ;D

> Kliknij tu <
Znowu mnie nie było. Przepraszam.
Wgl zapomniałam, że prowadzę bloga. :d Nie wiem jak można o tym zapomnieć ;D
Btw. Jak tam przygotowania do szkoły ? Bo u mnie nijak. Tęsknie za moją klasą i cieszę się, że znowu ją zobaczę, chociaż nie w komplecie :(