W te wakacje byłam w Zakopanym z Maćkiem, było świetnie ♥
Najgorszy Giewont - zdobyty + stłuczona ręka. Piękne widoki, nie do opisania.
sobota, 31 sierpnia 2013
piątek, 30 sierpnia 2013
Wawrzyniak :O
Dzisiaj rano budzę się, od razu łapię za telefon i wchodzę na aska.
> Kliknij tu <
Patrzę, kilka pytań, parę lajków... przyglądam się i... WAWRZYNIAK MI POLAJKOWAŁ. Ale jak to? Co? Będę fejmem *-* Byłam taka zajarana ;D Wchodzę na jego konto żeby mu podziękować, a to fejk. Co za oszust. A ja byłam tak podniecona ;D

> Kliknij tu <
Subskrybuj:
Posty (Atom)



