sobota, 31 sierpnia 2013

Zakopane

W te wakacje byłam w Zakopanym z Maćkiem, było świetnie ♥
 Najgorszy Giewont - zdobyty + stłuczona ręka. Piękne widoki, nie do opisania. 





1 komentarz:

  1. Stłuczona ręka.. znam ten ból.
    Jeśli znalazłabyś troszkę czasu, by skomentować mojego bloga to bardzo proszę, bo przecież sama wiesz jakie to jest ważne. Odwdzięczę się tym samym :)
    http://modaprzemijastylpozostajex3.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń