Patrzę, kilka pytań, parę lajków... przyglądam się i... WAWRZYNIAK MI POLAJKOWAŁ. Ale jak to? Co? Będę fejmem *-* Byłam taka zajarana ;D Wchodzę na jego konto żeby mu podziękować, a to fejk. Co za oszust. A ja byłam tak podniecona ;D

> Kliknij tu <

hahaha.. naprawde mozna sie nabrac ;D
OdpowiedzUsuńobserwuje i zapraszam do mnie ;)
http://anuula.blogspot.com/
hahahahhahahaha ''bede fejmem'' haha <3
OdpowiedzUsuńtez tak mialam ostatnio , mysllam ze mi polajkowal, a to fejk :c
http://sarabrych.blogspot.com/ <- zapraszam do mnie :-)