piątek, 30 sierpnia 2013

Wawrzyniak :O

Dzisiaj rano budzę się, od razu łapię za telefon i wchodzę na aska. 
Patrzę, kilka pytań, parę lajków... przyglądam się i... WAWRZYNIAK MI POLAJKOWAŁ. Ale jak to? Co? Będę fejmem *-* Byłam taka zajarana ;D Wchodzę na jego konto żeby mu podziękować, a to fejk. Co za oszust. A ja byłam tak podniecona ;D

> Kliknij tu <

2 komentarze:

  1. hahaha.. naprawde mozna sie nabrac ;D

    obserwuje i zapraszam do mnie ;)
    http://anuula.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. hahahahhahahaha ''bede fejmem'' haha <3
    tez tak mialam ostatnio , mysllam ze mi polajkowal, a to fejk :c

    http://sarabrych.blogspot.com/ <- zapraszam do mnie :-)

    OdpowiedzUsuń