czwartek, 31 stycznia 2013

Hyh ♥

Arrrr niedługo ferie :3 Szkoda, że tylko 2 tyg.. I jeszcze znając moich nauczycieli zadadzą pełno prac domowych.. MASAKRA. Oni myślą, że nie mamy innych zajęć? Ferie są od tego, żeby odpocząć, a oni nam jeszcze zadają... Pewnie i tak nikt tego nie odrobi xd Alee co tam ;D Jakie macie plany na ferie ? :3 Bo ja mam plan, żeby siedzieć przed laptopem i pod kocykiem ♥ Takie mega obijanie :3
Dobra idę popykać w Minecraft'a ;] Jak ktoś ma dobry serwer to niech poda, bo strasznie mi się nudzi ;D
Ciaoo ♥

Przepraszam

Ehh.. Przepraszam, że nie pisałam, ale nie miałam czasu.. Postaram się częściej tu wchodzić i pisać :3 
Przy okazji możecie wchodzić TU i zadawać pytania . :3