Jest dobrze!
Jeszcze 7 dni i koniec ferii - smutek :c
sobota, 25 stycznia 2014
piątek, 17 stycznia 2014
Pamiętnik Narkomanki
Ostatnio zainspirowałam się cudowną książką ,, Pamiętnik Narkomanki " .
Jedna z najlepszych książek, które czytałam.
Nie będę pisała o czym jest tak książka, bo możecie przekonać się sami ;) Ale jest na prawdę warta polecenia.
Jedna z najlepszych książek, które czytałam.
Nie będę pisała o czym jest tak książka, bo możecie przekonać się sami ;) Ale jest na prawdę warta polecenia.
,, Jestem samotnością,
Jestem wolnością,
Jestem lękiem,
Jestem psychologiem,
Jestem schizofreniczką,
Jestem narkomanką,
Jestem człowiekiem,
Kim jestem? "
Jestem wolnością,
Jestem lękiem,
Jestem psychologiem,
Jestem schizofreniczką,
Jestem narkomanką,
Jestem człowiekiem,
Kim jestem? "
Subskrybuj:
Posty (Atom)
