Jedna z najlepszych książek, które czytałam.
Nie będę pisała o czym jest tak książka, bo możecie przekonać się sami ;) Ale jest na prawdę warta polecenia.
,, Jestem samotnością,
Jestem wolnością,
Jestem lękiem,
Jestem psychologiem,
Jestem schizofreniczką,
Jestem narkomanką,
Jestem człowiekiem,
Kim jestem? "
Jestem wolnością,
Jestem lękiem,
Jestem psychologiem,
Jestem schizofreniczką,
Jestem narkomanką,
Jestem człowiekiem,
Kim jestem? "

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz