;3
wtorek, 3 września 2013
P
ierwszy dzień szkoły, a już opowiadanie z polskiego do napisania i słówka na pamięć z niemca - standart.
poniedziałek, 2 września 2013
Rok szkolny.
N
o to rok szkolny uważam za otwarty. :)
Byle do piątku ♥
Hahaha. Mój ulubiony zeszyt :d
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)