wtorek, 3 września 2013

Pierwszy dzień szkoły, a już opowiadanie z polskiego do napisania i słówka na pamięć z niemca - standart.  

1 komentarz:

  1. Heh .. Ja będę w środę rozprawkę z polskiego pisała i już miałam 2 kartkówki xdd

    http://rysunki3277.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń