Heh .. Ja będę w środę rozprawkę z polskiego pisała i już miałam 2 kartkówki xddhttp://rysunki3277.blogspot.com/
Heh .. Ja będę w środę rozprawkę z polskiego pisała i już miałam 2 kartkówki xdd
OdpowiedzUsuńhttp://rysunki3277.blogspot.com/