hah :D Ja już jestem spakowana ale lecji mam od groma ;/ Nie chce mi się iść do szkoły o masakra xD obserwuje i licze na rew ;3 http://mankaa-witam.blogspot.com/
Na początku każdy od razu spakowany, a potem nikomu się nie chce ;D
hah :D Ja już jestem spakowana ale lecji mam od groma ;/ Nie chce mi się iść do szkoły o masakra xD
OdpowiedzUsuńobserwuje i licze na rew ;3
http://mankaa-witam.blogspot.com/
Na początku każdy od razu spakowany, a potem nikomu się nie chce ;D
Usuń