Święta to czas radości i trzeba go spędzić z najbliższymi. To nie tylko prezenty, ale też i miłość i szczęście, śpiewanie kolęd przy wigilijny stole, jedzenie tych wszystkich potraw ( Pierogi <333 ) i wspólna rozmowa. Osobiście nienawidzę dzielić się opłatkiem. Nigdy nie wiem co mam powiedzieć xd O prezentach nie opowiem, bo po co :)
Życzę tylko żeby i wasze święta były tak samo radosne jak i moje ;**