piątek, 27 grudnia 2013

środa, 25 grudnia 2013

I love Christmas

Święta to czas radości i trzeba go spędzić z najbliższymi. 
To nie tylko prezenty, ale też i miłość i szczęście, śpiewanie kolęd przy wigilijny stole, jedzenie tych wszystkich potraw ( Pierogi <333 ) i wspólna rozmowa. 
Osobiście nienawidzę dzielić się opłatkiem. Nigdy nie wiem co mam powiedzieć xd 
O prezentach nie opowiem, bo po co :) 

Życzę tylko żeby i wasze święta były tak samo radosne jak i moje ;**

poniedziałek, 9 grudnia 2013