niedziela, 30 grudnia 2012
Sylwester
Nie mam pojęcia jak spędzić sylwestra. Mam kilka propozycji od przyjaciół i nie wiem co robić. Kilka dni temu umówiłam się z przyjaciółką, że do niej wpadnę, chciałam wziąć ze sobą swojego chłopaka, ale ona powiedziała, że nie chce żadnych chłopaków. :c Dzisiaj dostałam propozycję od koleżanki, ale do niej przyjdzie jej chłopak i będą jej rodzice w domu, a wiadomo, że jak są rodzice to nie ma zabawy, a tym bardziej jak są sztywni i nawet muzyki nie można puścić. Plany z moim chłopakiem też nie wypaliły, bo nie ma gdzie, a u mnie i jak u niego dom zajęty. A wy jak spędzicie sylwestra? Komputerek czy znajomi ? ;3
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Ja na sylwestra jadę do przyjaciółki i urządzamy Party Hard :3
OdpowiedzUsuńWspółczuję ci tego sylwestra z rodziną. Ja takowy ostatni raz spędzałam gdy miałam 9 lat.
tak czy inaczej życzę ci szczęśliwego nowego roku !
< with-the-lights-out-is-out-less- dangerous.blogspot.com >
Dziękuję. Ja też życzę Ci szczęśliwego Nowego Roku . :3
OdpowiedzUsuńja idę na gigantyczną domówkę do przyjaciela :D
OdpowiedzUsuńja robię domówkę u mnie już drugi rok z rzędu . ;d
OdpowiedzUsuńhttp://biitteerrsweet.blogspot.com/