niedziela, 30 grudnia 2012

Sylwester

Nie mam pojęcia jak spędzić sylwestra. Mam kilka propozycji od przyjaciół i nie wiem co robić. Kilka dni temu umówiłam się z przyjaciółką, że do niej wpadnę, chciałam wziąć ze sobą swojego chłopaka, ale ona powiedziała, że nie chce żadnych chłopaków. :c Dzisiaj dostałam propozycję od koleżanki, ale do niej przyjdzie jej chłopak i będą jej rodzice w domu, a wiadomo, że jak są rodzice to nie ma zabawy, a tym bardziej jak są sztywni i nawet muzyki nie można puścić. Plany z moim chłopakiem też nie wypaliły, bo nie ma gdzie, a u mnie i jak u niego dom zajęty. A wy jak spędzicie sylwestra? Komputerek czy znajomi ? ;3

4 komentarze:

  1. Ja na sylwestra jadę do przyjaciółki i urządzamy Party Hard :3

    Współczuję ci tego sylwestra z rodziną. Ja takowy ostatni raz spędzałam gdy miałam 9 lat.
    tak czy inaczej życzę ci szczęśliwego nowego roku !

    < with-the-lights-out-is-out-less- dangerous.blogspot.com >

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję. Ja też życzę Ci szczęśliwego Nowego Roku . :3

    OdpowiedzUsuń
  3. ja idę na gigantyczną domówkę do przyjaciela :D

    OdpowiedzUsuń
  4. ja robię domówkę u mnie już drugi rok z rzędu . ;d

    http://biitteerrsweet.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń