Ze znajomymi można się spotykać i w wakacje ale jak ma sie fajną klasę to sie chętniej wraca ^^ Miło wspominam czasu gimnazjum klasę miałam zajebistą co do liceum było całkiem odwrotnie więc ciesze się że moja edukacja się już skończyła ^^ Zapraszam do siebie. Mam dwa blogi, jeden jest o recenzjach książek, drugi o mojej własnej. Mam nadzieje, ze wpadniesz zostawisz komentarz, przyda mi się szczera opinia. zostaw także adres do swojego bloga :) http://deszcz-krwi.blog.onet.pl/ www.upadle-anioly-ksiazki.blog.onet.pl
No tak, też tęsknie za znajomymi :)
OdpowiedzUsuńpozdrawiam
http://zycie--trudne.blogspot.com/
Ze znajomymi można się spotykać i w wakacje ale jak ma sie fajną klasę to sie chętniej wraca ^^ Miło wspominam czasu gimnazjum klasę miałam zajebistą co do liceum było całkiem odwrotnie więc ciesze się że moja edukacja się już skończyła ^^
OdpowiedzUsuńZapraszam do siebie. Mam dwa blogi, jeden jest o recenzjach książek, drugi o mojej własnej. Mam nadzieje, ze wpadniesz zostawisz komentarz, przyda mi się szczera opinia. zostaw także adres do swojego bloga :)
http://deszcz-krwi.blog.onet.pl/
www.upadle-anioly-ksiazki.blog.onet.pl