piątek, 30 sierpnia 2013

Znowu mnie nie było. Przepraszam.
Wgl zapomniałam, że prowadzę bloga. :d Nie wiem jak można o tym zapomnieć ;D
Btw. Jak tam przygotowania do szkoły ? Bo u mnie nijak. Tęsknie za moją klasą i cieszę się, że znowu ją zobaczę, chociaż nie w komplecie :(

2 komentarze:

  1. No tak, też tęsknie za znajomymi :)
    pozdrawiam
    http://zycie--trudne.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Ze znajomymi można się spotykać i w wakacje ale jak ma sie fajną klasę to sie chętniej wraca ^^ Miło wspominam czasu gimnazjum klasę miałam zajebistą co do liceum było całkiem odwrotnie więc ciesze się że moja edukacja się już skończyła ^^
    Zapraszam do siebie. Mam dwa blogi, jeden jest o recenzjach książek, drugi o mojej własnej. Mam nadzieje, ze wpadniesz zostawisz komentarz, przyda mi się szczera opinia. zostaw także adres do swojego bloga :)
    http://deszcz-krwi.blog.onet.pl/
    www.upadle-anioly-ksiazki.blog.onet.pl

    OdpowiedzUsuń