Jakie macie postanowienia na Nowy Rok ? ;3 Ja na pewno ograniczę przesiadywanie całymi dniami na internecie, wezmę się za naukę i zrzucę parę kilo. Mam 168 cm, a ważę 61 kg. Zima robi swoje :d
Postanowienie na nowy rok ? Będę dodawać rozdziały bardziej systematycznie i... i schudnę. Taak, już niedługo wakacje ( och, tylko pół roku, ale trudno ) Podoba mi się twój blog. Sama miałam kiedyś podobny, ale usunęłam.
Hah, ja tez chciałam się więcej uczyć, słabo mi to wyszlo - ale za Ciebie trzymam kciuki ! Moje postanowienie ? Schudnąć, chociaż wcale nie jest ze mną az tak źle ;)
Zapraszam do mnie : http://drunkalcoholic.blogspot.com/
no dokładnie
OdpowiedzUsuńPostanowienie na nowy rok ?
OdpowiedzUsuńBędę dodawać rozdziały bardziej systematycznie i... i schudnę. Taak, już niedługo wakacje ( och, tylko pół roku, ale trudno )
Podoba mi się twój blog. Sama miałam kiedyś podobny, ale usunęłam.
< with-the-lights-out-is-less-dangerous.blogspot.com >
ja postanowiłam , że będe się wiecej uczyć , ale to graniczy z cudem . ;d
OdpowiedzUsuńttp://biitteerrsweet.blogspot.com/
Hah, ja tez chciałam się więcej uczyć, słabo mi to wyszlo - ale za Ciebie trzymam kciuki ! Moje postanowienie ? Schudnąć, chociaż wcale nie jest ze mną az tak źle ;)
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie : http://drunkalcoholic.blogspot.com/
Hehe ;) a ja chce się więcej uczyć xd
OdpowiedzUsuńhttp://wehwjd.blogspot.com/
zapraszam;D
hehe ;) ja chce zrzucic pare kilo ;3
OdpowiedzUsuńzapraszam do mnie www.panistylowa.blogspot.com
Moje postanowienie na Nowy Rok? Więcej aktywności fizycznej i spędzania czasu na wolnym powietrzu! Bo skrajnie siedzący tryb życia nie jest zdrowy.
OdpowiedzUsuń