sobota, 29 grudnia 2012

Postanowienia

Jakie macie postanowienia na Nowy Rok ? ;3 
Ja na pewno ograniczę przesiadywanie całymi dniami na internecie,
wezmę się za naukę i zrzucę parę kilo.
Mam 168 cm, a ważę 61 kg. Zima robi swoje :d


7 komentarzy:

  1. Postanowienie na nowy rok ?
    Będę dodawać rozdziały bardziej systematycznie i... i schudnę. Taak, już niedługo wakacje ( och, tylko pół roku, ale trudno )
    Podoba mi się twój blog. Sama miałam kiedyś podobny, ale usunęłam.

    < with-the-lights-out-is-less-dangerous.blogspot.com >

    OdpowiedzUsuń
  2. ja postanowiłam , że będe się wiecej uczyć , ale to graniczy z cudem . ;d

    ttp://biitteerrsweet.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Hah, ja tez chciałam się więcej uczyć, słabo mi to wyszlo - ale za Ciebie trzymam kciuki ! Moje postanowienie ? Schudnąć, chociaż wcale nie jest ze mną az tak źle ;)

    Zapraszam do mnie : http://drunkalcoholic.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  4. Hehe ;) a ja chce się więcej uczyć xd
    http://wehwjd.blogspot.com/
    zapraszam;D

    OdpowiedzUsuń
  5. hehe ;) ja chce zrzucic pare kilo ;3
    zapraszam do mnie www.panistylowa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  6. Moje postanowienie na Nowy Rok? Więcej aktywności fizycznej i spędzania czasu na wolnym powietrzu! Bo skrajnie siedzący tryb życia nie jest zdrowy.

    OdpowiedzUsuń