piątek, 27 grudnia 2013

Naszło mnie żeby porobić zdjęcia. :d

Lustrzanka : Nikon d3200






3 komentarze:

  1. Piękne zdjęcia *,,*
    Za ile kupiłaś aparat?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie kupiłam, ale pożyczyłam od chłopaka. ;) koszt to ok. 2100

      Usuń
  2. Bardzo ładne zdjęcia :D
    Też chciałbym mieć taką lustrzankę :C

    powerlesss.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń