Mieliście kiedyś takie wrażenie, że ktoś was obserwuje? Że ktoś jest koło was i się na was patrzy? Ja mam tak codziennie. Najczęściej gdy wyłączam światło. Wtedy zapieprzam szybko do łóżka, bo się boje :d. Myślicie, że duchy istnieją?
Mam dziwne doświadczenie z duchami.. Czuje ze są gdzieś koło mnie. Obserwują mnie. Kiedyś z kolega i kolezanka siedzielismy i gadalismy o tym. zrobiło nam się dziwnie zimno i byla zupełnie inna atmosfera. Brrr
Mam dziwne doświadczenie z duchami.. Czuje ze są gdzieś koło mnie. Obserwują mnie. Kiedyś z kolega i kolezanka siedzielismy i gadalismy o tym. zrobiło nam się dziwnie zimno i byla zupełnie inna atmosfera. Brrr
OdpowiedzUsuńKiedyś bałam się ciemności hehe c ;
OdpowiedzUsuńhttp://alex-faashion.blogspot.com/