sobota, 23 listopada 2013

Duchy

Mieliście kiedyś takie wrażenie, że ktoś was obserwuje?
Że ktoś jest koło was i się na was patrzy?
Ja mam tak codziennie. Najczęściej gdy wyłączam światło. Wtedy zapieprzam szybko do łóżka, bo się boje :d.
Myślicie, że duchy istnieją?

2 komentarze:

  1. Mam dziwne doświadczenie z duchami.. Czuje ze są gdzieś koło mnie. Obserwują mnie. Kiedyś z kolega i kolezanka siedzielismy i gadalismy o tym. zrobiło nam się dziwnie zimno i byla zupełnie inna atmosfera. Brrr

    OdpowiedzUsuń
  2. Kiedyś bałam się ciemności hehe c ;

    http://alex-faashion.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń