Napiszę tutaj kilka rzeczy, które strasznie mnie wkurzają na Facebook'u :
1.Ludzie którzy lubią swoje posty i komentarze-To jest tak głupie, że aż śmieszne. Mnie to bardzo drażni. To jest tak jakby pocałować swoje odbicie w lustrze, albo przybić sobie samemu piątkę.
2.Tzw,, sweet focie z rąsi ". Bardzo dużo ludzi robi sobie takie zdjęcia, w sumie nie ma nic w tym takie złego, ale jeżeli ktoś takie zdjęcia robi sobie w kiblu to już jest przegięcie.
3.Łańcuszki... Najgłupsza rzecz jaka może być. Zaczęło się na nk, potem na różna portalach z grami, a teraz na fb. Wszędzie jest tego pełno. Jak się wygarnie tym ludziom żeby nic nie wstawiali to mówią, że to przez pomyłkę. :d
4.Facebook jest dozwolony praktycznie od 12 roku życia. To dlaczego dzieci nawet w wieku 7 lat mają tam konto? Zapraszają obcych ludzi, żeby mieć więcej znajomych, piszą głupie posty typu ,, Hahahahahahahahahahahahahhahahha..Kupiłam sobie dzisiaj bluzkę. Hahahaha."
5.Pokemony. zA bArDzOoO SiĘ nIe wYpoWiEm bOo wIeCIe o cOo ChOdZi .
6. Admini też nie są święci. Ciągle zmieniają wygląd i opcje fejsa nawet nas o tym nie uprzedzając.
Hmm.. To chyba tyle co zauważyłam na Facebook'u denerwującego. ;3
A was co jeszcze wkurza ? Piszcie ;*
Huh.. mnie też te łańcuszki irytują. I tak jak napisałaś.. jeżeli się kogoś upomni aby ich nie rozsyłał to on, że tak tylko chciał sprawdzić lub właśnie przez pomyłkę. No i czwarty punkt również jest prawdą. Konta takich dzieci są bez sensu. Administratorzy powinni na to zwrócić uwagę. Mnie na przykład wkurzają takie młodsze dzieci ( 10,11,12 lat ), które robią sobie zdjęcia samej twarzy z bliska. Wygląda to okropnie i aż żal patrzeć jakie komentarze pod tym zdjęciem się pojawiają.. No i w zasadzie to wszystko. Bardzo ciekawy pomysł na bloga. Na pewno będę go często odwiedzać ;]
OdpowiedzUsuńMnie też to wkurza!! to jest po prostu żal co oni robią na facebooku.Ale większoć z tych osób to małolaty,które pytają rodziców czy mogą se profil założyć.Nie zbyt często odwiedzałam tego bloga ale będę częściej ;)Pozdrawiam xparisxo
OdpowiedzUsuńMnie też to wszystko wkurza. Ale mnie jeszcze wkurza to, że większość przypina wszystkich znajomych do zdjęcia żeby mieć więcej lajków - albo np. wstawią ładne zdj. i piszą 'Brzydkie, wiem...' to po ch*ja wstawiają jak uważają że zdj. jest brzydkie?! -.- Fajny blog, bd wpadać częściej :]
OdpowiedzUsuńDokładnie..
UsuńWłaśnie... takie wkurzające jest to wszystko. No żal dupe ściska wręcz... taka jedna też mi cały czas te łańcuszki wysyła (a ma 14 lat) i nie potrafi pojąć, że to nikogo nie obchodzi! -,-' A tak swoją drogą, to fajny blog :3
OdpowiedzUsuńmnie też to denerwuje
OdpowiedzUsuńTeż tak myślę , to jest żałosne -.-
OdpowiedzUsuń