niedziela, 30 grudnia 2012

Libster Award

Zostałam nominowana do Libster Award, przez
http://marzeniasiespelniaja17.blogspot.com ♥

Zasady:
_______
1. Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za " Dobrze wykonaną robotę ".
2. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała.
3. Następnie ty nominujesz 11 osób (informujesz je o tym) oraz zadajesz 11 pytań.
4. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.

Moje odpowiedzi:

1. Co nakłoniło Cię do założenia bloga? 
 * Namówiła mnie koleżanka, która od wielu lat prowadzi kilka blogów.
2. Ulubiona książka?
 * Zdecydowanie "Scarlett"
3. Ulubiony film?
 * "The Last Song"
4. Ulubiony styl muzyczny?
 * Reggae
5. Ulubiony sport?
 * Siatkówka
6. Czy masz jakieś zwierze?
 * Szczurek
7. Czy masz rodzeństwo? Jeśli tak to ile ma lat?
 * Nie, nie mam rodzeństwa
8. Do jakiego miasta chciałabyś pojechać?
 * Najbardziej to do Singapuru.
9. Twój ulubiony blog?
 * Lady Megi
10. Ulubiona część garderoby?
 * Topy
11. Co zmieniłabyś w swoim życiu gdybyś mogła cofnąć czas?
 * Nie chce zmieniać swojego życia, podoba mi się takie jakie jest i jakie było.

Wybrane blogi przeze mnie :
1.http://juriko-streszcza.blogspot.com
2.http://infect-me-with-your-love.blogspot.com
3.http://ill-get-down-on-you.blogspot.com
4.http://dream-falled.blogspot.com
5.http://kari-szalona.blogspot.com
6.http://drunkalcoholic.blogspot.com
7.http://czujesieidealnie.blogspot.com
8.http://del-af-mig.blogspot.com
9.http://littlemoresensitive.blogspot.com/
10.http://kulawasalamandra.blogspot.com
11.http://sowka-life.blogspot.com

Moje pytania: 
1. Ile masz lat?
2. Ile prowadzisz blogów?
3. Jakie jest twoje ulubione zajęcie?
4. Ulubiony przedmiot szkolny?
5. Wolisz świat realny czy wirtualny?
6. Lubisz czytać?
7. Gdybyś mogła być zwierzęciem. To jakim?
8. Twoje największe marzenie?
9. Jest taka osoba, której możesz bezgranicznie zaufać? Jeśli tak to jaka?
10. Ulubiony rodzaj muzyki?
11. Jesteś do życia nastawiona optymistycznie czy pesymistycznie?

8 komentarzy:

  1. Eem, ok, na moim blogu, pod postem dodałaś komentarz z informacją, że mój blog został wybrany do Libster Award. Nie wiem za bardzo co mam zrobić, haha, ale po przeczytaniu tej notki, wywnioskowałam, że chyba mam odpowiedzieć na Twoje pytania. Nie wiem czy dobrze xD Więc;
    Moje pytania:
    1. 14
    2. 1
    3. Jazda konna,czytanie, pisanie, szkicowanie, słuchanie muzyki
    4. Mam dwa, języki obce, angielski i niemiecki
    5. Realny!
    6. Uwielbiam!
    7. Wilkiem, lub lwem.
    8. Osiągnąć coś w kierunku jazdy konnej, lub pracować przy dzikich zwierzętach.
    9. Mój 22 letni brat
    10. No tzn., mam dwa xD Reagge i rock.
    11. Optymistycznie :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Odpowiedz na moje pytania i napisz swoje, nominuj blogi, ale zrób swój post :)

      Usuń
    2. dzięki za nominację, ale czy mogłabyś nominować mój drugi blog, a nie ten (fotki-i-zdjecia.blogspot.com)? z góry dzięki
      Karina
      kari-szalona.blogspot.com

      Usuń
    3. Dobrze. ;) Zaraz zmienie .

      Usuń
  2. o co wgl z tym chodzi? ;D już na kilku blogach to widziałam :P I jakie ma to rozwiązanie?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A wiesz, że sama nie wiem ? ;d Dostałam to od innego bloga i zrobiłam to co trzeba.

      Usuń