To nie tylko prezenty, ale też i miłość i szczęście, śpiewanie kolęd przy wigilijny stole, jedzenie tych wszystkich potraw ( Pierogi <333 ) i wspólna rozmowa.
Osobiście nienawidzę dzielić się opłatkiem. Nigdy nie wiem co mam powiedzieć xd
O prezentach nie opowiem, bo po co :)
Życzę tylko żeby i wasze święta były tak samo radosne jak i moje ;**
Moje święta wyszły okropnie ;/ Ale również wesołych świąt :*
OdpowiedzUsuń