Arrrr niedługo ferie :3 Szkoda, że tylko 2 tyg.. I jeszcze znając moich nauczycieli zadadzą pełno prac domowych.. MASAKRA. Oni myślą, że nie mamy innych zajęć? Ferie są od tego, żeby odpocząć, a oni nam jeszcze zadają... Pewnie i tak nikt tego nie odrobi xd Alee co tam ;D Jakie macie plany na ferie ? :3 Bo ja mam plan, żeby siedzieć przed laptopem i pod kocykiem ♥ Takie mega obijanie :3
Dobra idę popykać w Minecraft'a ;] Jak ktoś ma dobry serwer to niech poda, bo strasznie mi się nudzi ;D
Ciaoo ♥
masz fajnie ja mam ferie ale zaraz wracam do szkółki ;<
OdpowiedzUsuńFajnie masz. Moje się już kończą i, o dziwo nie miałam nic zadanie. A ferie spędziłam bardzo fajnie. wycieczki od komputera do lodówki są bardzo fascynujące. A poza tym, nie... nie były jakieś tak znowu nudne. Przyjechała do mnie ciocia ( prosto z Frankfurtu ) fajnie było. W międzyczasie sobie zachorowałam i zaraz jak trzeba iść do szkoły to wyzdrowiałam. Fajnie, prawda ?
OdpowiedzUsuń< with-the-lights-out-is-less-dangerous.blogspot.com >